O AUTORKACH

Zespół magazynu „Więcej” to młode, kreatywne i pełne zapału blogerki. Każda z nas jest inna, ma za sobą inne doświadczenia, jednak łączy nas jedno – świadomość, że uważne życie to szczęśliwe życie.

 

ANGELIKA PIŃKOWSKA

Pomysłodawczyni, odpowiedzialna również za graficzną stronę magazynu. Miłośniczka życia i podróży w rytmie slow, kochająca naturę i dobre jedzenie. Zaczytuje się w kryminałach, pięknie wydanych magazynach i ciekawych blogach. Mieszka w Australii nad oceanem w małym raju usianym palmami. Kocha zaczynać wszystko od nowa więc wiecznie się przeprowadza, zmienia pracę i marzy o pracy freelancera.

dreamerslife.pl

 

ANIA ULANICKA

Cześć! Jestem Ania Ulanicka.

Jestem fotografem oraz autorką bloga aniaulanicka.pl. Uwielbiam to, co robię, a nie znoszę marudzić. Z wykształcenia jestem architektem, ale to pracując z aparatem czuję, że daję z siebie tysiąc pięćset procent!

W ostatnim roku zrobiłam kilka rzeczy, których okropnie się bałam: wyjechałam spontanicznie do Tajlandii, zaczęłam dźwigać ciężary, spałam w dżungli, pojechałam na warsztaty fotograficzne, zaczęłam biegać oraz – co najbardziej fajne i ekscytujące – założyłam własny biznes!

aniaulanicka.pl

AGNIESZKA POZNAŃSKA

Marketingowiec z zawodu, dziennikarz z wykształcenia.

Obecnie mieszka w Lizbonie, gdzie angażuje się w projekty “Social Change”.

www.isawpictures.com

MAGDALENA ŻÓŁCIŃSKA

Z wykształcenia psycholog, z zamiłowania wizażystka. Mama na pełnym etacie. Pasjonatka zdrowego stylu życia, od ponad dwóch lat wkręcona w naturalną pielęgnację.

feminine.pl/blog

ANITA JANICKA-KALCOV

Z wykształcenia ekonomistka, jednak odkąd tylko pamięta, jej prawdziwą pasją jest moda. Latami testowała, wątpiła, budowała na nowo swój styl. Pewnego dnia zaryzykowała i poszła za głosem serca. Zrezygnowała z pracy w korporacji, a swoją pasję uzupełniła wiedzą z kursów na London College of Fashion. Teraz podpowiada kobietom, jak dobrać odpowiedni strój i dodatki do swojej sylwetki, jakie kolory pasują do ich osobowości oraz co warto posiadać w szafie, aby już nigdy więcej nie narzekały, że nie mają w co się ubrać. Wie, jak ważne jest odkrywanie własnego, kobiecego piękna, dlatego z ogromną przyjemnością podzieli się z Tobą swoją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem.

nietypowastylistka.pl

KASIA STRAUBE-CZYŻ

Mam na imię Kasia.

Mieszkam w Żorach, mam 34 lata.Od 3 lat jestem mamą Adasia. Od ponad 4 lat jestem żoną zapalonego motocyklisty, dla którego lato mogłoby trwać cały rok. W przeciwieństwie do mnie. Odnajduję się w każdej porze roku, a coraz mocniej ukochałam sobie zimę i moje snowboardowe szaleństwa.Uwielbiam długie spacery po lesie, a z aparatem staram się nie rozłączać na długo. Początkowo fotografia była moją pasją, do dziś jest, ale też jest to mój sposób na życie.Uwielbiamy podróżować i z przyjemnością zabieramy w te podróże naszego syna.

highmom.pl

KLAUDIA KOŁDRAS

Jestem Klaudia, mam 25 lat, a od ponad dwóch mieszkam w północnej Norwegii. Choć pochodzę z Mazowsza, moje życie związane było również z Trójmiastem, gdzie studiowałam i zostawiłam spory kawałek serca. Jestem zwolenniczką prostego życia i wierzę, że mniej naprawdę znaczy więcej. Uczę się odpuszczania, fotografii, norweskiego i… siebie samej. Na co dzień prowadzę również bloga i pracuję w norweskiej kawiarni. Wierzę, że każdy z nas zasługuje na pełne, spełnione i szczęśliwe życie!

klaudiakoldras.pl

DARIA SZOTEK

Na co dzień – studentka biznesu w Anglii, weganka, wielbicielka jogi, dobrej kawy i leniwych poranków z miską domowej owsianki. Pasjonatka fotografii i gotowania. Autorka bloga kulinarnego An Apple a Day… no właśnie, uwielbia jabłka.

Kocha naturę i zwierzęta oraz interesuje się tematem zdrowego odżywiania, kuchnią opartą na nieprzetworzonych produktach roślinnych. Jednak nie pogardzi też najlepszą pizzą z lokalnej wegańskiej pizzerii czy „kawałkiem” czekoladowego brownie z gałką waniliowych lodów. Poza tym, uważa, że nie ma nic lepszego od pajdy świeżego domowego chleba na zakwasie!

Szuka tej równowagi w życiu, jest po prostu sobą i stara się cieszyć każdym dniem.

anappleaday.pl

MILENA ADAMCZEWSKA

Uwielbia zadawać pytania i poszukiwać odpowiedzi. Fascynuje ją świat – obserwuje go, odkrywa, opisuje i próbuje uczynić trochę lepszym miejscem.
Z wykształcenia prawniczka, z serca aktywistka, z doświadczenia copywriterka. Postanowiła połączyć wszystkie umiejętności i pasje w działalności na rzecz praw człowieka. Obecnie mieszka i dokształcała się w Holandii, ale po wielu, również międzykontynentalnych migracjach, zaczyna tęsknić za Warszawą.
Ma tendencje do życia w pędzie, więc nauczyła się też zwalniać i zatrzymywać. Parzy wtedy dobrą kawę, ćwiczy jogę i celebruje jedzenie z bliskimi.

mileysroad.pl

ZOSIA BIAŁOŃ

Hej! Mam na imię Zosia. Podróżuję, fotografuję, zdobywam górskie szczyty  i tańczę, gdy nikt nie patrzy. Po latach pracy w agencji reklamowej, wraz z mężem doszliśmy do wniosku, że życie ma o wiele więcej do zaoferowania niż średnio wygodne biurko i przeciętną kawę w biurze, 5 dni w tygodniu, aż do emerytury. Dlatego spakowaliśmy wszystko co mamy i przeprowadziliśmy się na drugi koniec świata, żeby podróżować po Kanadzie. I tak wszystko się zaczęło. W ciągu trzech lat mieszkaliśmy w ponad 20 miastach na trzech kontynentach. Dobrze czuję się zarówno w wielkich miastach takich jak Tokio, czy Nowy Jork jak i w maleńkich górskich miasteczkach, jak Banff, czy Canmore. Po pracy każdą wolną chwilę spędzam spacerując (oczywiście z mężem), czytając reportaże i skandynawskie kryminały, oglądając filmy dokumentalne i gotując. Aktualnie marzę o kolejnym ramenie zjedzonym w Japonii, kraftowym piwie w Vancouver i roadtripie północnym wybrzeżem Francji.

everydayroutes.com