MAGAZYN „WIĘCEJ” NUMER 3 PODRÓŻ

Leave a comment

Każda nawet najmniejsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku. Bez znaczenia czy to podróż na drugi koniec świata czy na drugi koniec miasta. W trzecim już wydaniu Magazynu Więcej autorki pokusiły się o nieco szerszą interpretację podróży.

Bo czy życie to nie podróż? Czy codzienne zmagania z samoakceptacją, byciem wdzięcznym za to kim i gdzie jesteśmy nie jest nieustającą podróżą w głąb siebie? O jodze jako narzędziu do odnajdywania swoich wewnętrznych skarbów pisze Agata, autorka bloga poczujsielepiej.pl. Zaś Klaudia, która na co dzień pisze na klaudiakoldras.pl wyrusza w podróż w głąb siebie, by odnaleźć szczęście w codzienności. Angelika opowiada o rzucaniu pracy i zaczynaniu wszystkiego od nowa… na drugim końcu świata!

O weganizm, kulinarne inspiracje i zdrowy  tryb życia Angelika Pińkowska przepytuje Martę Veganamę oraz Alicję znaną jako Wegan Nerd.

W tej edycji znalazło się też miejsce na nieco lżejsze tematy, co spakować do walizki doradza Anita Nietypowa stylistka, oraz do podręcznej kosmetyczki – Magda Feminine. Angelika za to podpowiada w jaką podróżniczą lekturę warto się zaopatrzyć.

Poznacie też kobiety, dla których życie w podróży to jedyny słuszny wybór. Będzie o pracy jako sposobie na odległe podróże – Oman oczami Pauliny oraz Kanada w opowieściach Zosi. Będzie także o kobiecie, która zakochała się w motocykliście i od tej pory jednośladem zwiedzają odległe zakątki Europy – Kasia z highmom to chodzący wulkan energii. Milena porusza trudne, społeczne tematy, tym razem skupiła się na Kapsztadzie i mało popularnym obliczu tego miasta.

Czym byłyby podróże bez odkrywania nowych smaków?  Kulinarnych inspiracji Daria szukała w Chinach.

 

Magazyny możecie też czytać on-line na portalu issuu.com.

To jak? Dacie się porwać w niekończącą się podróż?

Przyjemnej lektury!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *