MAGAZYN „WIĘCEJ” NUMER 1 UWAŻNOŚĆ

Leave a comment

Tematem pierwszego numeru jest uważność. Tak różnie postrzegana, tak różnie interpretowana. Uważność w życiu, w podróży, podczas codziennej pielęgnacji czy nawet podczas tak prozaicznej czynności jaką jest gotowanie. To ta chwila, moment, w którym dostrzegamy to co ważne.

Uważność sprawia, że życie staje się pełniejsze. Kobiety, które zaprosiłam do projektu są pełne pasji. Są szczęśliwe bez względu na to co robią, bo robią to świadomie i z ogromną dawką uwagi. Czy dotarcie do tego punktu w życiu jest łatwe? Czy trudno być szczęśliwym człowiekiem? Jak być bardziej uważnym na co dzień?

Klaudia Kołdras zwraca uwagę na to, iż social media nie sprzyjają uważnemu życiu. Ania Ulanicka przekonuje, iż to my same jesteśmy paniami swojego losu. Kibicuje, abyśmy wzięły życie w swoje ręce i zaczęły się realizować, zarówno życiowo jak i zawodowo. Jak ona to zrobiła?

Agnieszka Poznańska porusza za to temat niezwykle ważny. Pisze o uważności w podróży. Bo czy właśnie nie urlop, podróże, poznawanie nowych kultur powinno być dla nas źródłem inspiracji i odpoczynku? Angelika Pińkowska nieco rozszerzyła ten temat i podzieliła się swoimi doświadczeniami dotyczącymi wolnego podróżowania.

W wolnym podróżowaniu chodzi o chwilę zapomnienia. O moment, w którym wtapiasz się w atmosferę danego miejsca i zapominasz, że jesteś tu tylko przejazdem.Angelika Pińkowska

Karolina Wiercigroch opowiada o swoim projekcie „Kawa w prześcieradle”, bo czy jest coś przyjemniejszego od porannej kawy pitej w podróży z widokiem na magiczne krajobrazy? Karolina postanowiła te wspomnienia uwieczniać.

Magda z bloga feminine.pl, ekspertka w dziedzinie naturalnej pielęgnacji dzieli się swoimi trikami i ulubieńcami, a Anita, Nietypowa Stylistka, przekonuje o zaletach minimalistycznej garderoby. Na koniec Daria Szotek pisze o uważnych świętach i dzieli się sprawdzonymi, wegańskimi przepisami.

Mam nadzieję, że to będzie dla Was przyjemna lektura! Magazyn możecie pobrać bezpośrednio na swój komputer klikając tutaj, bądź czytać go online na portalu issuu.com.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *