MAGAZYN „WIĘCEJ” NUMER 2 ODWAGA

Leave a comment

Tematem przewodnim drugiego numeru Magazynu „Więcej” jest odwaga, zarówno ta do życia, jak i do walki o swoje prawa, o swoje zdrowie psychiczne, ale również do spełniania marzeń.

Przeczytajcie inspirujące historie kobiet, które stworzyły biznesy z pasją. Opowiadają o tym czego bały się najbardziej, jakie mają rady dla kobiet, które wciąż się wahają czy przejść na swoje i co przynosi im najwięcej satysfakcji. I tak, dowiecie się jak powstało Ministerstwo Dobrego Mydła, Ulanicka Studio, Paper & Sun oraz Kotowska Studio, Kavo Design oraz MIUGO.

Julia Raczko, którą zapewne znacie z bloga Where is Juli and Sam zdradza czy uważa się za osobę odważną. W wywiadzie z Angeliką Pińkowską opowiada o podróży dookoła świata, z której tak naprawdę nigdy nie wróciła, bo odnalazła miłość na drugim końcu świata.

Magazynie „Więcej” to również miejsce, w którym poruszamy ważne tematy. Poruszająca, osobista opowieść Klaudii Kołdras, która odważnie pisze o zdrowiu psychicznym i o tabu jakim są zaburzenia odżywiania czy depresja u młodych ludzi.

Milena za to rozprawiła się z feminizmem i odwagą do zabierania głosu.

Angelika, która rzuciła wszystko i pojechała nie w Bieszczady, ale do Australii zastanawia się czy naprawdę jest odważna?

Nietypowa stylistka czyli Anita próbuje przekonać kobiety do postawienia na swój własny styl. Jej bezcenne wskazówki sprawią, że nareszcie odkryjesz swój styl.

A na samym końcu Karolina z dine-dash.com zdradzi mega prosty przepis na wegański larb z tofu.

Magazyn o świadomym życiu „Więcej” możecie pobrać bezpośrednio na swój komputer klikając tutaj, bądź możecie czytać go on-line na portalu issuu.com.

Jeżeli podoba Wam się to co robimy, śmiało, poślijcie Magazyn w świat i polećcie go!

Miłej lektury!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *